Toplantı Salonu Kiralama

Bu fırsat ve ayrıcalıklar hakkında detaylı olarak bilgilendirilmek ister misiniz?

Bilgi Al

Malte Business Center’da ofis kiracısı olmasanız da toplantı odası kiralayabilirsiniz. Sunum, eğitim ya da özel günlerinizde size uygun olan saatlik, yarım günlük veya tam günlük seçenekleri ile toplantı odası kiralama işlemi yapabilirsiniz. Ofis kiracılarımız ise ek ücretler olmadan toplantı odası kullanabilme hakkına sahiptir.

Malte Business Center’da 4-6-8-10-12-16 kişilik olmak üzere toplam 6 adet toplantı odası bulunmaktadır. Her toplantı odasında Led TV, Cisco IP Telefon, yazı tahtası, Video konferans, fiber internet bağlantısı, içecek servisi, görüşme süresince ikramlar, sekreter desteği mevcuttur.

Profesyonel ve verimli toplantılar düzenlemeniz adına tüm teknik, personel desteği ve ergonomi standartları en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Organize ettiğiniz toplantı, eğitim veya sunumlarınıza gelen misafirleriniz, lobide karşılanır, sekreterlerimiz tarafından toplantı odalarına yönlendirilir. Ayrıca tüm toplantınız süresince size ve misafirlerinize sınırsız çay, kahve ve ikramlar sunulmaktadır.

Örneğin şehir dışı ve İstanbul’un bir diğer yakasında ofis sahibi olan kişiler İstanbul Maltepe lokasyonunda toplantı düzenlemeleri gerektiğinde saatlik ya da günlük toplantı odası kiralama hizmetimizden faydalanabilirler. Ya da tüm bunların dışında herhangi bir ofis kullanmayan bağımsız bir çalışan olabilirsiniz ve toplantılarınızı restoran tarzı lokasyonlardan ziyade profesyonel bir ortamda organize etmek isteyebilirsiniz. Bu noktada da Malte Business Center Toplantı odası kiralama tam aradığınız hizmettir.

Malte Business Center’da Toplantı odası kiralama hizmeti almanız için aranan hiç bir şart ve koşul yoktur. Toplantınızın tarihi, kaç kişilik toplantı odası tercih ettiğiniz ve toplantınızın ne kadar süreceği tamamen size kalmış opsiyonlardır.

İstanbul Maltepe’de bulunan Malte Business Center gerek ulaşım kolaylıkları, gerek hava alanına yakınlığı ile size ve konuklarınıza mükemmel bir toplantı lokasyonu sunar. Profesyonel, tüm teknolojik altyapı ve personeller ile desteklenen, prestijli organizasyonlar düzenlemek için doğru adrestesiniz.

İşletmelerin performansını artıracak çözümler üzerinde duruyoruz. Rahat güvenilir mekânlarda alacağınız kararlar ve toplantı sonucunuz, işletmeniz için iyi bir çıkış fırsatı olabilir. Büyükşehirlerdeki potansiyeli değerlendirmek adına, yerinde incelemeler ve anlaşmalar çok büyük önem taşımaktadır. Gerektiği zaman size mükemmel bir hizmet olarak sunacağımız toplantı salonları, daha verimli karar almanın ve yüksek performans ortaya koymanız için gerçekten çok önemlidir. Değişik ebat ve ölçüye, aynı zamanda fonksiyonel yapıya sahip olan alternatiflerle karşınızdayız. Modern dünyanın gelişmiş çalışma hizmetlerini sizin için ayağınıza kadar getiriyoruz. Projelerinizin kısa zamanda hazırlayıp, detaylı görüşmelerle değerlendirme yapabilirsiniz, bu sayede daha bilinçli ve hazırlıklı olarak, projelerinizin başarıya ulaşması çok daha kolaylaşacaktır. İstanbul dışında merkezi olan bir işletme olsanız da bu büyükşehirde sizin için hazırlanmış müthiş fırsatlar, avantajları da beraberinde getiriyor.

Rahat Toplantı Salonları ve Verimli Toplantı İmkânı

Verimli ve güvenilir mekânların iş hacmi açısından önemi çok büyük. Gerek personelin seviyesini en üst düzeye çıkarmak, gerekse de maksimum verim elde etmek için, mekânların çok büyük önemi var. Büyük bir özenle ve dikkatle seçilmiş iş performansını artıracak mekânlar, size en uygun şartlarda sunuluyor. Böylelikle endüstriyel lokasyonun önemli bir yerinde yer alabiliyorsunuz. Son derece teknik dizayn ile desteklenmiş olan salonlar, performansı yükselten çalışma tekniğini ve olumlu sonucu temsil eden bir mekâna ayağınıza kadar getiriyor. Toplantı salonları, dikkatlice oluşturulmuş eksiksiz bir şekilde kurulmuş mekânlar olarak hizmetinizdedir. Firmamızın sunum ve ayrıcalıklarından yararlanmak, size ve şirketinize çok şey kazandırabilir. Kazançlı çıkmak ya da masrafları asgari düzeyde tutmak, firmalara nefes aldıran unsurlardır. Bu konulara çok dikkat etmek ve masraflar konusunda daha ayrıntılı bakmak gerekiyor.

Modern Toplantı Salonları ve Avantajı

Sizin yerinize eksiksiz olarak düşünülüp hazırlanmış olan bir çalışma mekânı, güvenilir projelerinizde size yardımcı olacaktır. Her türlü teknik donanım ve gelişmiş imkân bakımından altyapı sağlayan firmamız, toplantı salonları ile size yardımcı oluyor, çok önemli bir avantajı ayağınıza kadar getiriyor. Yüksek performansa dayalı bir çalışma anlayışında, daha önceden hazırlanmış altyapı her zaman büyük önem taşımaktadır. Eksiksiz ve kusursuz planlama için elverişli ve fonksiyonel çalışma alanları her zaman önemini korudu, bundan sonra da ön planda olmaya devam edecek. Yönetim mekanizmanın daha aktif hale gelmesini istiyorsanız, öncelikle karar verme yerinin, çok özel ve dikkatli seçilmesi büyük önem taşıyor. Bir ofis ortamına andıran, aynı zamanda toplantı konusunda verimliliği en üst düzeye taşıyan doğru mekân tercihi, tüm ekibinizin performansını artıracak, yönetiminin doğru karar almasına yardımcı olacaktır. Dilerseniz günlük, dilerseniz de belli saat aralıkları ile birlikte en uygun şartlarda kiralık seçenekler, siz değerli müşterileri beklemektedir. Bir an evvel harekete geçerek, çalışma performansınızı artıracak seçenekleri üzerinde durabilirsiniz.

SEKRETER HİZMETİ

Gelen konuklarınız isteğiniz doğrultusunda toplantı odalarına yönlendirilir ve toplantınız süresince gelen telefon ve konuklarınız karşılanarak, size rapor edilir.

GÜVENLİK

Plaza girişinde misafiriniz güvenlik personeli tarafından karşılanır ve size yönlendirilir. Plazanın tüm ofis katlarına girişler parmak izi teknolojisi ile sağlanır. Ofis ve toplantı odaları haricinde tüm alanlar 7/24 kapalı devre kamera sistemi ile kayıt altına alınır.

SINIRSIZ ÇAY KAHVE

Malte Business Center iş ortakları olan Lipton ve Nescafe ile 7/24 sınırsız çay, kahve hizmetimiz bulunmaktadır. Bunun yanı sıra toplantılarınızda konuklarınıza da sınırsız çay, kahve ikramlarımız sunulmaktadır.

OTOPARK & VALE

Malte Business Center otopark ve vale hizmetlerimiz ücretsizdir. Sizin ve misafirlerinizin zamandan tasarruf etmesi ve kaliteli vale hizmeti alması bizim için bir zorunluluktur.

TELEFON, FAX VE KABLO TV

Malte Business Center’da son teknoloji Voip Santral hizmeti ve bulut teknolojisi kullanılmaktadır. Plaza içi, toplantı odaları ve tüm ofislerde Cisco IP telefonlar kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra plazada fax ve kablo tv hizmeti de sunulmaktadır.

İNTERNET

Standart kalitenin üzerinde internet hizmeti sunulur. Yüksek hızlı internet ile (2*100 Mgb) işinizden ve dijital dünyadan geri kalmanız söz konusu olmaz.

DEKOR & DİZAYN

Bürotime A plus tam donanımlı ofis mobilyalarımız ile konfor ve kaliteli çalışma alanları yaratıyoruz. Konfora önem verdiğimiz gibi, göze hitap etmeninde önemine inanarak sizlere şık ofis alanları sunuyoruz. En ince dekorasyon ayrıntısına kadar düşünülmüş ofisler ile iş hayatınıza renk katmayı amaçlıyoruz.

ELEKTRİK, SU, MERKEZİ SİSTEM ISITMA, KLİMA

Malte Business Center’da işinize odaklanmak yerine fatura giderlerini düşünmek zorunda kalmazsınız. Kış aylarında merkezi sistem ile ısıttığımız ofislerimizin her birinde klima da mevcuttur.

Bu fırsat ve ayrıcalıklar hakkında detaylı olarak bilgilendirilmek ister misiniz?

Bilgi Al
WhatsApp chat