Sıkça Sorulan Sorular

Malte Business Center nedir?

Malte Business Center hazır ofis ,sanal ofis ve toplantı salonları kiralama sektöründe 5 yıldır hizmet vermekte olan ve 160 ofiste 550 kişilik çalışma alanı sağlayan bir firmadır. Malte Business Center içerisindeki tüm imkanlardan faydalanmak için başlangıçta hazır ve sanal ofis kiralama konusunda anlaşma sağlanan ücretleri ödersiniz, ek bir ücret talep edilmez. Bu açıdan elit ve kaliteli bir ortamda sahip olduğunuz ofisinizle müşterilerinize hizmet verirken, ortaklarınızı

Malte’nin seçkin toplantı salonlarında ağırlayabilirsiniz.

Malte Business Center, İstanbul Maltepe’de Bağlarbaşı Mahallesi Atatürk Caddesi Sakarya Sokak Numara 35’te konumlanmıştır. Havaalanına yakın bir konumda olan Malte, ayrıca İstanbul’un merkezi noktalarından birisindedir. Ek olarak ofisiniz otobüs, minibüs ve metro istasyonu sadece yarım dakikalık yürüme mesafesinde olur.
Malte Business Center müşterisi olmayı tercih ettiğiniz zaman size sunduğumuz ofis ve çalışma ortamları içerisinde aşağıdaki özelliklere sahip olursunuz:
• Kaliteden ödün verilmeden iç dizaynı hazırlanmış size özel ofis
• Doğrudan size bağlı çalışan telefon numarası ve resepsiyonist
• Günlük ofislerden ve eksiksiz şekilde tasarlanmış toplantı salonlarından faydalanma imkanı
• Her katta parmak izi ve kamera sistemi ile sağlanan üst düzey güvenlik
• Gerek toplantı süresince gerekse de ofiste bulunduğunuz zamanlarda sınırsız çay ve kahve seçeneği
• Yaz aylarında klima, kış aylarında merkezi ısıtma sistemi ile ısınma giderlerinden de muaf olma
• Bunlara ek olarak sınırsız internet, düzenli ofislerin ve toplantı salonlarının katta temizlik hizmetleri ve valeli otopark
Hazır ofis, kişilerin ve firmaların ister geçici isterse de kalıcı olarak üst düzey bir plazada ofis kiralama işlemlerine verilen addır. Her ne kadar yurtdışında çok yaygın olarak tercih edilse de, ülkemizde yeni yeni gelişme gösteren bir sektördür. Kişiler hazır ofisleri günlük, haftalık, aylık veya yıllık olacak şekilde kiralayabilir. Konuklarınızı, müşterilerinizi, ortaklarınızı bu ofislerde ağırlayabilir, onlarla üst düzey toplantı salonlarında toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bunlara ek olarak hazır ofis hizmeti beraberinde güvenlik, sekreter, temizlik hizmetleri vb. daha pek çok imkan da sunmaktadır.
Sanal ofis hizmeti fiziksel bir ofisiniz olmaması fakat ofis sahibi olmanın diğer özelliklerinden faydalanmak anlamına gelen bir uygulamadır. Sanal ofis tercihi genelde serbest çalışan kişilerin tercih ettiği bir uygulamadır. Bu türden ofis uygulamasında müşterileriniz size telefon veya faks yolu ile erişebilirler. Sanal ofis sayesinde müşterilerinize ve ortaklarınıza karşı resmi bir duruş sergileyebilirsiniz. Ayrıca ihtiyaç duyulduğu zaman fiziksel toplantı salonlarının kullanılması da mümkündür.
Malte Business Center bünyesinde her katta toplantı salonları bulunmaktadır ve toplantı salonlarının büyüklüğü 4 kişilik ile 15 kişilik olmak üzere değişim göstermektedir. Bu açıdan gerek küçük çaplı toplantılarınız gerekse de büyük çaptaki görüşmeler için Malte toplantı salonları oldukça yeterlidir.
Malte Business Center bünyesinde ofis kiralayan kişilere sağlanan standart hizmetlerden birisi de otopark ve vale hizmetleridir. Bu hizmetler ek olarak ücretlendirilmezler. Ofis kiralama işleminde başlangıçta kararlaştırılan fiyata dahildirler.
Malte Business Center hizmetlerinin tümü standart ücret olarak belirlenir. Yani ofis kiralama işleminin ardından ekstra bir ücret talep edilmez. Tüm hizmetler başlangıçta kararlaştırılan ofis kiralama paketi içerisine dahildir.
Malte Business Center bünyesinde ofis kiralayan kişilere fiber internet hizmeti sağlanmaktadır. Bu sayede her katta yüksek hızda internetten faydalanmak mümkündür.
Malte Business Center içerisinde güvenlik birimleri 7/24 olacak şekilde çalışmaktadır. Bu sayede ofis sahiplerinin ofislerini bu süreçler içerisinde kullanmaları da mümkündür.
Kiraladığınız ofisten sadece yarım dakikalık mesafede otobüs ve minibüs durakları ve ayrıca metro istasyonu bulunmaktadır. Ayrıca Malte Business Center İstanbul’da merkezi bir konumda yer almaktadır.
Kontrat devam ederken ofis sahipleri işlerine bağlı olarak tuttukları ofis boyutunu büyültebilir veya küçültebilirler. Bu noktada kontratın bitmesi ve yeni kontrat başlaması şartı aranmaz.
Her katta tüm ofis sahiplerinin ve çalışanlarının faks ve fotokopi hizmetlerinden ücretsiz yararlanması söz konusudur. Bu hizmet de başlangıçta belirlenen standart ofis ücretleri içerisine dahil edilmiş bir hizmettir.
Ofisler içerisinde her gün mesai saati içerisinde olmak üzere temizlik yapılır. Ayrıca haftada bir gün de genel detaylı bir temizlik yapılmaktadır.
Malte Business Center 10 katlı bir plazadır. Tüm katlarında Hazır ve Sanal ofis kiralama hizmeti veren Malte’nin tüm bir katının firmalarca kiralanması da söz konusudur.
Malte Business Center bünyesinde bulunan hazır ofislerin kısa sürelerle kiralanması da söz konusudur. Kısa süreli kontratlar yapılarak hazır ofis ihtiyacı bulunan firmalara çözüm üretilir.
İhtiyaç duyulması halinde Malte Business Center kat görevlileri ofis sahiplerine ve konuklarına içecek servisi yapmaktadır. Aynı hizmet toplantı salonlarında da geçerlidir.
WhatsApp chat