Sekreterli Hazır Ofis

Sekreterli Hazır Ofis

  Bir işe yeni başlangıç yapmak isteyen her bireyin iyi bir lokasyonda iyi döşenmiş bir Hazır Ofis hayali vardır. Ancak bu hayalini normal şartlarda gerçekleştirmek için öncelikle bir yer kiralamalı ve peşin kira depozito derken daha ofis dekoruna geçmeden yüklü bir tutarı cebinden çıkartması gereklidir. Bunun yanı sıra sektörüne uygun bir dekorasyon, ofis gereçleri, fatura işlemleri derken henüz sektöründe atılım yapamadan sermayesinin belki de yarısı belki de yarından fazlasını cebinden çıkartacaktır. Oysaki bugünün Sekreterli Hazır Ofis sistemi sayesinde kişi sadece kira sözleşmesini imzalayarak bilgisayarını alıp, ofisinde çalışmaya başlayabilmektedir. Şöyle ki, bugün Maltepe Busınees Center olarak ihtiyacınıza yönelik 1-5 veya daha fazla personel sayısına uygun dekore edilmiş ve en iyi mobilyalarla donatılmış ofisler sizlere sunulmaktadır. İstediğiniz ofisi tercih ederek esnek kiralama koşullarında Hazır Ofis sahibi olabilir, prestijli bir adres içinde işleyişinizi çok daha maliyeti az ve kolay şekilde sürdürebilirsiz.

  Sekreterli Hazır Ofis

  Sekreterli Hazır Ofis Nedir?

  Bugün günden güne yaygınlaşan Hazır Ofis uygulamasına dahil olduğunuzda, tarafımızdan sizlere firmanıza bir numara tahsis edilecek ve firmanıza gelen numaralar bünyemizde size özel çalışacak olan sekreter tarafından cevaplanacaktır. Adınıza gelen tüm evraklar düzenlenecek ve online olarak size iletilecek olup, misafirleriniz ofisteyseniz size yönlendirilecek olup, ofis dışındaysanız da yine tarafınıza bilgisi verildikten sonra istediğiniz üzere ofisinizde ağırlanacak veya usulüyle uğurlanacaktır. Kısacası siz ofis dışındayken size bağlı çalışan sekreteriniz sizin tüm işlerinizi organize edecek ve gerekli bilgilendirmeyi aksatmadan yapacaktır. Bu Hazır Ofis Sekterli sistem sayesinde işleriniz oldukça sistemli şekilde yürüyecek ve müşterilerinize karşı en ufak bir olumsuz izlenim oluşturmamış olacaksınız.

  Hazır Ofisin Başka Ne Gibi Avantajları Var?

  Son sistem ofis mobilyalarıyla döşenmiş bir Hazır Ofis Sahibi olduysanız, bu noktada sizleri yüksek konfor ve güvenliğin beklediğiniz de bilmelisiniz. Plazamızda ofis içleri dışında bütün katlar 7/24 güvenlik kamerasıyla izlenmekte ve her alana geçiş parmak iziyle gerçekleştirilmektedir. Yani bu açıdan bakıldığında Prestijli bir binada Hazır Ofis Kiralama işlemi gerçekleştirdiğinizde, aslında yüksek güvenlikli bir hizmeti de beraberinde almış olacaksınız. Bunun yanı sıra ısıtma ve soğutma sistemi, internet, telefon ve faks, temizlik hizmeti, toplantı salonu ve daha pek çok fazla gereksinim duyacağınız teknik hizmetler, kira sözleşmenizde belirtilen tutarın içinde olup, sizlerden kesinlikle herhangi bir bahaneyle ekstradan bir bedel ödenmeniz istenmeyecektir. Eğer sürekli kullanmanız gereken hazırda bir ofise ihtiyaç duymuyor ve sadece nadir olarak ofis gereksiniminiz doğuyorsa, o halde Sanal Ofis hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Bu sistemde önceden belirttiğiniz sürece toplantı odasını istediğiniz zaman kullanabilir, gerektiğinde müşterileriniz için yine bir ofisi kullanabilirsiniz. Ayrıca sanal ofis sisteminde de yine sekreter hizmeti bulunmakta olup, ilgili notlar düzenli olarak sizlere iletilecektir. Sonuç olarak sabit bir ofiste yapacağınız çeşitli gereksiz giderleri kısma ve daha az ödeyerek daha profesyonel çalışmak isterseniz, sizlere her daim ayrılacak bir ofisimiz olduğunu bilmelisiniz.

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  WhatsApp chat