Sanal Ofis

İstanbul Sanal Ofis Anadolu Yaklasında, Maltepe Metrosuna 10 Adım mesafede
89$ dan başlayan fiyatlarla
Prestijli Bir İş Adresi
Sekreter Hizmeti
Güvenlik Hizmet
Faks ve Telefon Hizmeti
Toplantı Odalarını Kullanabilme
Size Özel Sekreterinizin Düzenli Not ve Yönlendirmeleri
Özel Durumlarda Fiziksel Ofis Kullanabilme

0 216 222 29 29 Bizi Arayın
Yada biz sizi arayalım

Sanal Ofis Nedir?

Sanal ofis fiziksel olarak bir ofisiniz olmaması fakat, bir ofis sahibi olmanın özelliklerinden faydalanmanız anlamına gelen bir ofis hizmetidir. Özellikle İstanbul’da serbest çalışan kişilerin sanal ofis tercih ettiklerini söyleyebiliriz. Sanal ofis sayesinde müşterileriniz firmanıza telefon ve faks yoluyla ulaşabilirler. Bu sayede onlara karşı daha resmi bir duruşunuz olur. Eğer sanal ofisinizi kaliteli İstanbul sanal ofis hizmeti veren bir plazadan açarsanız, bu durumda prestijiniz de yüksek olacaktır. Sanal ofis sahipleri diledikleri zaman fiziksel olarak var olan ofislerin toplantı salonlarını da kullanabilirler.

İstanbul Sanal Ofis

Pek çok firma sahibi ve serbest çalışan kişiler ofiste geçirdikleri zamandan ve ofis içerisinde düzenli fiziksel olarak bulunma ihtiyacından yakınır. Ofis sahibi olduğunuzda ne zaman telefonun çalacağı ne zaman yeni bir işin firmanıza geleceği belli olmaz. Bu tür durumlarda ofisinizde bilfiil düzenli olarak bulunmanız gerekir. En azından mesai saatleri içerisinde birkaç saatte olsa ofiste bulunma zorunluluğunuz vardır.

Sanal Ofis Kiralama


Düzenli olarak çalışan ve bir yandan da aile ve diğer işleriyle ilgilenen iş ve firma sahipleri için bu temponun genelde bağlayıcı ve hayatın bir bölümünden feragat edici yönde olduğunu söyleyebiliriz. İşte bu noktada İstanbul sanal ofis seçeneği devreye giriyor. Sanal ofis sahibi olduğunuz zaman düzenli olarak kontrol etmeniz başında durmanız gereken fiziksel bir ofisiniz olmuyor. Bu da size hareket kabiliyeti sağlıyor. Ayrıca sanal ofisiniz olduğunda her ne kadar fiziksel bir ofisiniz olmasa da, firmanızın adı adresi ve iletişim bilgileri prestijli bir plaza içerisinde geçiyor. Bu sayede size ulaşmak isteyen müşteriler aynı eskiden fiziksel ofisinizde olduğu gibi size ulaşabiliyorlar. Sanal ofis sadece toplantı ihtiyacı duymanız halinde kullanacağınız ofisinize de bir alternatif getiriyor. Sanal ofisinizi kiraladığınız firmanın toplantı salonları imkanından da faydalanabiliyorsunuz. Bu sayede minimum masrafla, maksimum hareket kabiliyeti ile müşterilerinize maksimum güveni sağlıyorsunuz ve prestij sahibi oluyorsunuz.

Sanal Ofis Hizmeti içerisinde Neler Var?

Sanal ofis kiraladığınızda kiraladığınız firmaya da bağlı olarak prestijli bir adresiniz oluyor. Üstelik bu adrese bir hazır ofis için yaptığınız masrafların hiçbirisini yapmadan sahip oluyorsunuz.
Prestijli adresin yanı sıra, bir firmanın standart ihtiyaçları olan sekreter ve faks gibi haberleşme yollarına da erişmiş oluyorsunuz.
İhtiyacınız olduğu zaman sanal ofisinizin bulunduğu plaza da toplantılar düzenleyebiliyor, müşterilerinize olumlu bir görünüm sağlayabiliyorsunuz.
İhtiyacınız olduğu bazı durumlarda fiziksel çalışma ortamlarına da sahip olabiliyorsunuz.
Sanal ofis içerisinde sizin için çalışan sekreterlerden düzenli olarak notlar ve telefon yönlendirmeleri alabiliyorsunuz.

Malte Business Center Sanal Ofis Avantajları

Malte business center hazır, sanal ve açık ofis alanlarında hizmet veren bir ofis kiralama şirketidir. Malte business sanal ofis hizmetini İstanbul Maltepe’de başarılı iş adamlarına uygun, plazasında sağlıyor.
Malte business sanal ofis hizmetinden faydalanmanın pek çok avantajı olduğunu söyleyebiliriz. Bunların başında firmanın plazasının lüks olması sayesinde beraberinde getirdiği prestiji örnek olarak göstermek mümkün. Diğer avantajları arasında:
Malte business sanal ofis kiraladığınızda prestijli bir adresiniz, işinde uzman, eğitimli ve güler yüzlü sekreterleriniz olur.
Birbirinden geniş ve kaliteli toplantı salonlarında konuklarınızı ağırlama imkanı elde edersiniz.
Maltepe metro istasyonuna 20 metrelik mesafesi sayesinde merkezi bir yerde rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Ofis kiralama ve içerisinde personel çalıştırma masraflarının tamamından kurtulur. Kazancınızı kat be kat arttırırsınız.

SEKRETER HİZMETİ

Ofisinizi arayan ve gelen konuklarınız isteğiniz doğrultusunda toplantı odalarına yönlendirilir. Arayan ve gelen misafirleriniz ile alakalı düzenli not alınır ve yönlendirme yapılır. Gelen evrak ve kargolarınız muhafaza edilir, e-posta yoluyla bilgilendirilirsiniz.

GÜVENLİK

Plaza girişinde misafiriniz güvenlik personeli tarafından karşılanır ve size yönlendirilir. Plazanın tüm ofis katlarına girişler parmak izi teknolojisi ile sağlanır. Ofis ve toplantı odaları haricinde tüm alanlar 7/24 kapalı devre kamera sistemi ile kayıt altına alınır.

TELEFON, FAX VE KABLO TV

Malte Business Center’da son teknoloji Voip Santral hizmeti ve bulut teknolojisi kullanılmaktadır. Plaza içi, toplantı odaları ve tüm ofislerde Cisco IP telefonlar kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra plazada fax ve kablo tv hizmeti de sunulmaktadır.

SINIRSIZ ÇAY KAHVE

Malte Business Center iş ortakları olan Lipton ve Nescafe ile 7/24 sınırsız çay, kahve hizmetimiz bulunmaktadır. Bunun yanı sıra toplantılarınızda konuklarınıza da sınırsız çay, kahve ikramlarımız sunulmaktadır.

TOPLANTI ODALARI

Malte Business Center’da 4-6-8-10-12-16 kişilik olmak üzere toplam 6 adet toplantı odası bulunmaktadır. Her toplantı odasında led TV ve Cisco IP Telefon mevcuttur. Bunun yanında profesyonel toplantılarınızı yürütmeniz için gerekli olan tüm ekipmanlar ile donatılarak, toplantı odalarımızda verimlilik hedeflenmiştir.

DEKOR & DİZAYN

Bürotime A plus tam donanımlı ofis mobilyalarımız ile konfor ve kaliteli çalışma alanları yaratıyoruz. Konfora önem verdiğimiz gibi, göze hitap etmeninde önemine inanarak sizlere şık ofis alanları sunuyoruz. En ince dekorasyon ayrıntısına kadar düşünülmüş ofisler ile iş hayatınıza renk katmayı amaçlıyoruz.

OTOPARK & VALE

Malte Business Center otopark ve vale hizmetlerimiz ücretsizdir. Sizin ve misafirlerinizin zamandan tasarruf etmesi ve kaliteli vale hizmeti alması bizim için bir zorunluluktur.

İNTERNET

Standart kalitenin üzerinde internet hizmeti sunulur. Yüksek hızlı internet ile (2*100 Mgb) işinizden ve dijital dünyadan geri kalmanız söz konusu olmaz.

Sanal Ofis fırsat ve ayrıcalıkları hakkında detaylı olarak bilgilendirilmek ister misiniz?

Bilgi Al

Sanal OfisAnadolu Yakası Sanal Ofis

Artık yer işgal etmeden ve çok fazla para harcamadan da ofis ve büro sahibi olabiliyorsunuz. Dijital teknoloji ve gelişmiş altyapı, tüm firmalara bu konuda önemli ayrıcalıklar sağlamaktadır. Ofis ortamının verimliliğini çok iyi bilen ve müşterilerine bu konuda hizmet sunan firmamız, sizin için yepyeni ve ilginç çözümler hazırlamaya devam ediyor. Tüm dünya genelinde tercih edilen etkin yöntemlerinden biri olan sanal ofis, artık ülkemizde de verimli bir şekilde kullanılıyor. Firmamız ise bu verimli kullanımı konusunda müşterilere önemli avantajlar sağlıyor. İletişim konusunda internet telefon ve gelişmiş teknolojide kullanıldığı gibi, bu konuda ofis ortamı oldukça donanımlı bir şekilde her türlü iletişim sistemine karşılık verecek teknolojiye sahip olarak size yardımcı oluyor. Gittiğiniz her yere ofis alt yapısını ve sistemini taşıyabilir, verimli bir çalışma performansı ile birlikte bu sistemin avantajlarını yakından görebilirsiniz. Firmamızın tedarik noktasındaki mükemmel çalışmaları, siz değerli müşterilerin bu konudaki isteklerini en uygun şartlarda karşılamaya devam etmektedir. Teknolojimiz ve gelişmiş altyapımız, her türlü hizmeti sizin için uygun koşullara taşıyacak potansiyele sahiptir. Adeta bir sekreterimiz varmış gibi veya açık bir ofisiniz istiyormuş gibi, sanal ortamın imkânlarından faydalanarak bu yepyeni ve gelişen teknolojilerden siz de hemen yararlanabilirsiniz.

İsteğinize Uygun Sanal Ofis Çeşitleri

Elbette ki burada talep edeceğiniz hizmet ve beklentileriniz çok büyük önem taşımaktadır. Firma olarak yıllardan beri bu sektörde insanlara güvenilir çalışma ortamları hazırlıyoruz, firmaların performansını artırarak çalışmak potansiyelini daha da ileri taşıyoruz. İsteğiniz belirleyici olduğu gibi, fonksiyonel açıdan da yeterlilik, gerçekten siz değerli müşterileri için müthiş fırsatlar hazırlamaya devam etmektedir. Son derece güvenli ve tercih edilen bir yöntem haline gelen sanal ofis, oldukça uygun alternatifler içerisinden size çok farklı seçenekler sunmaya devam ediyor. Firmanız, işletmeniz ve planladığınız işler ne boyutlu olursa olsun, bu tür gelişmiş ofis imkânları size yardıma hazır bir şekilde beklemektedir. Böylesine uygun kaliteli ve seçenek konusunda size fırsat tanıyan alternatifler, güvenilir, gözde ve kaliteli çalışma mekânları noktasında da en ideal sunumlarını ayağınıza kadar getiriyor. Firmamızın ise bu çalışmalardaki yeri çok farklı ve müşteri memnuniyeti konusundaki ayrıcalığı her zaman dikkat çekmeye devam ediyor.

Kimler Sanal Ofis’ten Faydalanır?

Gerektiğinde kiralık olarak tercih edeceğiniz bu uygun seçenekler, fırsatların da en doğru adresi olarak yardımcınız olmaya devam edecek. Tam bir donanımlı ofis edasında çalışan ve hiçbir eksiği bulunmayan sistem, iletişim, ulaşım ve gelişmiş teknoloji çalışmalarıyla birlikte olağanüstü bir hizmeti ve çalışma altyapısının temsil etmektedir. Sanal ofis kalitesiyle olduğu kadar fiyatlarıyla dikkat çekerken, pek çok firmanın bütçesine uygun çözümler üreten işletmemiz, size bu konuda yardıma hazır bir şekilde beklemektedir. Firmamızı tercih ederek memnuniyet duyan müşteriler arasına hemen katılabilirsiniz.

WhatsApp chat