Sanal Ofis ve Network Nedir?

  Sanal Ofis ve Network Nedir?

  Sanal ofis İstanbul uygulamaları, özel ya da müstakil ofis uygulamalarına göre pek çok girişimci için mali açıdan daha uygundur. Bu yüzden de olanakları sınırlı olan girişimciler için bu ofislerinin sahip olduğu her imkân ya da olanak onlar için hayatı önem taşıyabilmektedir. Herhangi bir fiziksel bağınızın olmadığı binanız, sadece iş adresiniz gibi görünse de aslında farkında olmasanız bile size pek çok fırsat sunmaktadır. Bu fırsatların en önemlisi ise network denilen iş bağlantılarıdır. Görsel ofisinizin olması sayesinde, sizin için önemli olan bütün firmalarla ya da potansiyel müşterilerle dolu bir alana giriş hakkı kazanırsınız. Bu alana giriş yaparak, belki görsel ofis hizmeti yerine hazır ofis hizmetinden ya da paylaşımlı ofis hizmetinden faydalanabileceğiniz yeni bir alan doğabileceği gibi, iş merkezinin içindeki oturma alanlarında ya da kitap okuma alanlarında size geniş görüşlülük kazandırabilecek kişilerle de karşılaşabilir ya da tanışabilirsiniz.

  Detaylı bilgi için sizi arayalım !

  İş merkezlerindeki networkler aslında bir anlamda iş merkezlerinin sosyal alanlara dönüşmesidir, böylece motivasyonunuzu yüksek tutma ve kendinize sürekli hedef koyma, yöntemlerinizi ve kaynaklarınızı ilerletme şansına erişirsiniz, örneğin sosyal medya alanında ya da otomotiv alanında bir girişimci iseniz ve iş merkeziniz bu konuda bir etkinlik düzenliyor, dünyanın en ünlü ve bu konudaki en yetkin isimlerini konuşma yapmaları için çağırıyorsa, bu önemli insanları dinleyebilecek sayılı birkaç kişiden birisi olma şansını yakalarsınız.
  Sanal Ofis İstanbul

  Sanal Ofislerde Network Nasıl Yakalanır?

  Sanal ofislerde ya da diğer türdeki ofislerde network yakalayabilmenizin en önemli yolu tamamen ileri görüşlü olmanızdır, mutlaka seçtiğiniz iş merkezinin içeriğini gördüğünüz kadar geleceğini de görmeniz gerekmektedir, iş dünyasının farklı alanlara kaymasıyla sizin de yıldızınızın aynı şekilde kaymaması için onu takip etmeniz gerekmektedir, özellikle de İstanbul’daki gelişmeleri ve hareketlenmeleri dikkat etmelisiniz. İmar çalışmalarının yoğunlaştığı, nüfusun artarak yoğunlaştığı pek çok bölge mevcutken sizin sabit kalmanız yanlış olacaktır. İstanbul’da özellikle de seçkin nüfus, kalabalıktan ve Anadolu yakasındaki yükselen yeni iş imkânlarından dolayı artık Maltepe, Üsküdar, Pendik gibi alanlara doğru geçiş yapmaktadır. Bu durum da ileride trafiğin akışından, iş dünyasının merkezini de değiştirmeye kadar gidecek bir dizi sonuç doğuracaktır. Görsel ofis kiralamak için bir bölge arıyorsanız ve network kurabileceğiniz yeni girişimcileri, yükselen yeni bir alanda yeni müşteriler bulmayı umuyorsanız eğer Anadolu Yakası şu an için en uygun alandır. Sanal ofis Maltepe  hizmetleri için yapılışı bitmiş Malte Center gibi bazı iş merkezleri çoktan bulunmaktadır, aynı şekilde pek çok  ofis hizmeti veren firma, Ataşehir gökdelenlerinden bazılarını kendisine almış ya da inşasını kendisi başlatarak ileri görüşlülük göstermiştir. Gelecekte eğer Avrupa yakasında kapılmış olan köşelerden bıkmışsanız ve yeni bir iş topluluğunun içinde yer almak istiyorsanız, İstanbul Anadolu yakasında bulunan ofis hizmeti veren iş merkezleri sizin için önemli fırsatları ifade etmektedir.

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  WhatsApp chat