Sanal Ofis Maltepe

Sanal Ofis Maltepe

  İş hayatınızda kurumsal bir kimliğe sahip olmak için bir ofis kurup ve her ay tonla para dökmenize hiç gerek yok. Bugün sizlere Sanal Ofis adı altında sunulan çözüm önerisi ihtiyacınız olan tüm gereksinimleri çok daha uygun fiyata ve konfor eşliğinde sunmakta. Serbest çalışıyor ve sürekli seyahat ediyorsanız, sabit bir ofis bu durumda sizlere bağlayıcı ve maddi zarar içeren bir kısıtlama getirecektir. Bu durumu yaşamamak adına Sanal Ofis Maltepe bölgesinde yani iş hayatının tam da merkezi bir konumunda tarafınıza hizmet vermektedir. Malte Busıness Center olarak ofis kullanma durumunuza oranla ofis hizmeti seçenekleri sunulmakta ve üstelik bu hizmet sadece kira bedeli karşılığında verilmektedir. Yani sizler Sanal Ofis Kiralama sistemine dahil olduğunuzda istediğiniz zaman rezerve edebileceğiniz bir ofis ve toplantı salonuna sahip olabileceğiniz gibi aynı zamanda profesyonel bir sekreter ve kurumsal bir adrese de erişmiş olacaksınız.

  Sekreterli Sanal Ofis Nedir?

  Çalışmanızı evinizden ya da dışarıda serbest çalışarak yürütüyorsanız, normal olarak sürekli kullanacağınız bir ofise ihtiyacınız yoktur. Ancak sizleri arayan müşterilere karşı bir saygınlık kazanmak için prestijli bir adres ve arayanları uzmanlıkla yönlendirebilecek bir sekretere her daim ihtiyacınız olacaktır. Dolayısıyla Sanal Ofis uygulamasına katıldığınızda adınıza tahsis edilecek olan yerel bir telefon numarası, size gelen çağrılara firma isminizin söylenmesiyle bakılmasını sağlayacaktır. Ayrıca adınıza çalışacak olan sekreter firmanızla ilgili olan tüm notları ve evrakları düzenli olarak tutacak ve gün içinde sizlere sürekli bilgisini verecektir. Bu sayede müşterilerinize anlık olarak dönüş yapabilecek ve işleyişinizde aksaklık yaşamamış olacaksınız. Bunun yanı sıra Sanal Ofis Kiralama sisteminde davetsiz gelen müşterilerinize güler yüzle karşılama yapılır ve size bilgi verilerek ofise gelebilecek durumdaysanız bekletilir gelemeyeceksiniz ise çay ve kahve ikramında bulunarak müşteriniz en iyi şekilde ağırlanarak yolcu edilir.

  Sanal Ofisin Ne Gibi Artıları Var?

  Öncelikle bir plaza bünyesinde adresinizin var olmasıyla müşterilerinize karşı dik bir duruş sergileme imkanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra profesyonelce çalışmalarını sürdüren bir kurum bünyesinde sizlerinde işlerinizi profesyonel açıdan sürdürme imkanı verilerek, müşterilerinize karşı güvenirlik oluşturmanız sağlanmaktadır. Ayrıca Sanal Ofis Maltepe bölgesinde olmasından ötürü kolayca erişim sağlayabilecek ve acil toplantılarınızı kısa sürede organize edebileceksiniz. Sizlere sunulan hizmetin maddi boyutunda ise oldukça büyük bir kazanç sağlayacağınız söylenebilir. Fatura, personel ücreti, ısıtma ve soğutma problemi, tadilat, dekor değişikliği ve benzeri birçok işlemi düşünmeden sadece işinizle ilgilenmeye olanak veren Sanal Ofis uygulaması, dilediğinizde plazanın ofis ve toplantı salonlarını kullanarak, çalışmalarınızı çok daha uygun fiyata çözümleme fırsatını sunmaktadır. Bu nedenle ay içinde çok az ofise ihtiyaç duyuyorsanız sanal ofis kiralamayı düşünebilir veya sürekli bir ofisim olsun istediğimde girip çıkabileyim derseniz de Hazır Ofis sisteminden faydalanabilirsiniz.

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  WhatsApp chat