Sanal Ofis Kiralama Nedir ?

Sanal Ofis Kiralama Nedir ?

  Serbest çalışma şekline sahipseniz ve sektörünüzde adınızdan söz ettirecek bir imaj yaratmak istiyorsanız, Sanal Ofis Kiralama sistemi tam da sizin için oluşturulmuş diyebiliriz. Bugün üniversite öğrencilerinden uzun yıllardır sektöründe çaba veren kişilere dek rekabet ortamından başarılı şekilde sıyrılmak oldukça zor bir hale gelmiştir. Çünkü müşterilere karşı olumlu bir izlenim bırakmak ve mevcut potansiyeli arttırmak için öncelik olarak kişilerin ticaretin merkezi bir konumunda göz dolduran dekora sahip bir ofislerinin olması prestij bakımından önemli bir husustur. Ancak ofis kurma işlemi başlangıçta yüksek bir bütçe gerektirdiği gibi birde ofisi düzeni oluşturulduktan sonra kişileri zorlayıcı sabit giderler bulunmaktadır. Bu giderlerin ödenebilmesi için ekstra çaba sarf eden kişiler ise normal olarak işlerine konsantre olmakta güçlük çekerken verimli çalışma gerçekleştiremez ve düşük kazançla gidere çalışmış olurlar. İşte bu nedenle avantajını ortaya koyarak sizlere hizmet verecek olan Sanal Ofis sistemi, sadece kira düşünceniz ile işlerinize adapte olma imkanı vermektedir.

  Sanal Ofisin Ne Gibi Ayrıcalıkları Var?

  • Merkezi konumda prestijli bir adres
  • Alanında uzman destek ekibi
  • İşlerinizi istediğiniz her yerden kontrol edebileceğiniz mobil uygulama hizmeti
  • Sekreter hizmeti
  • E-posta, kargo ve benzeri evraklarınızın alınması ve tarafınıza yönlendirilmesi
  • İhtiyacınız olduğu anda fiziksel kullanabileceğiniz ofis ve toplantı salonu

  Gibi ayrıcalıkları sizlere sunan Kiralık Sanal Ofis hizmetinde en önemli husus ise ısınma ve soğutma, elektrik, su, sabit giderler gibi pek çok ödemeyi düşünmenize gerek olmamasıdır. Dolayısıyla kontrat süresince sadece tek bir ödemeniz vardır oda aylık kira bedelinizdir. Bu sayede işinize çok daha rahat odaklanabilecek ve sorunsuzca işleyişinize devam ederken giderlerinizden sağladığınız kar marjı ile yeni atılımlara adım atabileceksiniz. Evinizden ya da dış ortamlardan adınıza çalışan sekreteriniz sayesinde işleriniz organize şekilde yürütülecek ve hiçbir şekilde müşterilerinize karşı mahcup olmadan iş anlaşmalarınızı profesyonelce yapabileceksiniz.

  Müşteri Habersiz Gelirse Ne Olacak?

  Tarafınıza sunulan Sanal Ofis Hizmeti konusunda uzman bir ekiple birlikte hareket edeceğiniz için bu konu kesinlikle bir sorun olmayacaktır. Tabi ki, müşterileriniz sizin yerinizi fiziksel olarak görmek isteyebilir ve güven açısından bunu habersiz şekilde gerçekleştirebilir. Ancak Malte Busıness Center olarak bağlı olduğunuz plazayı ziyaret eden konuklarınız güvenlik tarafından karşılanır, adınıza çalışan sekretaryaya yönlendirilir ve hemen ikramda bulunulur. Bu arada müşterinizin geldiği bilgisi eş zamanlı şekilde sizlere aktarılır. Eğer görüşmek isterseniz hemen bir ofis düzenlenir ama gelme durumunuz yok ise konuğunuza ofis dışında olduğunuz bilgisi verilerek uğurlanır. Dolayısıyla müşterilerinize karşı oluşturulmak istenen güven duygusu, herhangi bir sebeple zarar görmeden profesyonel ekipler aracılığıyla organize edilir. Sonuca bakıldığında Sanal Ofis uygulaması kendi alanında kurumsal bir kimliğe bürünmek isteyen herkes için az bütçe ile yüksek verim sağlanabilen bir seçimdir.

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  WhatsApp chat