Sanal Ofis Fiyatları

Sanal Ofis Fiyatları

  Sanal Ofis fiyatları ofis kiralama alanında bulunan firmaların yeni nesil hizmet türlerine göre değişirken daha da karmaşık bir yapıya büründüğü için de fiyatları etkileyen pek çok etken bulunmaktadır. Bu ofis hizmetinde fiziksel bir ofisiniz yoktur ancak gene de binada ofisiniz varmış gibi, söz konusu iş merkezinin bünyesindeki bazı hizmetlerden faydalanabilirsiniz, günümüzde sayısız firma, prestijini arttırmak için bu ofislerin sunduğu faydalardan yararlanmaktadır. Toplantı odalarından yararlanmak, karşılama yerindeki çay, kahve ya da internet ikramlarından faydalanabilmek, ofis maliyetlerine son vermek, günün her saati özel asistanlık ve kargo hizmetlerinden faydalanabilmek ve esnek paket değiştirme imkânıyla kendi olanaklarınıza göre en iyi fiyat ve performans dengesini yakalayabilmek gibi pek çok faydası bulunmaktadır. Sanal Ofis fiyatlarını ise etkileyen günümüzde pek çok etken vardır, bu etkenlerin bu kadar çeşitli olmasının nedeni temel nedeni, ofislerin bina içinde bulunmayışından ötürü sadece santrali büyüterek fiziksel ofislerden daha fazla kazanç elde etme şansını sunmasıdır, yani artık firmalar, hazır ofislerden kazandıkları kadar iş merkezleri aracılığı ile sanal ofislerden daha fazla para kazanabilmektedir, hem uygun fiyatları hem herkesin prestij ihtiyacını karşılaması, toplantı odası ve asistanlık faaliyetlerinden yararlanılabilmesi ve en önemlisi de herhangi bir müşteri sınırı olmamasından dolayı bu ofis hizmetleri günümüzde, ofis hizmeti sunan firmaların faaliyetlerinin önemli bir kısmını oluşturmaktadır.

  Sanal Ofis Fiyatları

  Sanal Ofis Fiyatları


  Sanal Ofis Fiyatları ve Avantajları


  Sanal ofis hizmetlerini size sunacak olan ya da sunmasını istediğiniz firmaların size göstereceği çeşitli fiyatlar olacaktır. Hiçbir ofis hizmeti tek bir fiyat üstünden günümüzde yürütülmemektedir, fiziksel anlamda bir alan işgal edilmeyeceğinden ötürü, mümkün olduğunca fazla girişimcinin kartvizitinde yer almak isteyen iş merkezleri, fiziksel bir alan kaplamayan bu ofislerini kiralayabilmek için çeşitli avantajlı paketler sunmaktadır. Örneğin, toplantı odasını bazı ofis hizmeti veren firmalar her gün kullandırtmamaktadır, ya da haftada bir kere uygun saatlerde herhangi bir kattaki toplantı odası size ayrılmaktadır, fazladan kullanım talepleri de fazladan ücrete tabii tutulmaktadır. Aynı şekilde bazı firmalar, size ayırdıkları santrali kısıtlı tutabilmektedir, eğer daha uzun süre santralden hizmet almak istiyorsanız, geç saatlerde aramalar bekliyorsanız bu da aynı şekilde ekstra ücrete tabii tutulmaktadır, bu konuda hizmet veren firmaların yaklaşık olarak sekiz ya da dokuz ayrı paketi bulunmaktadır, neyi isteyip neyi istemediğinize göre fiyatlandırma yaparak sizin için en uygun ücreti çıkartmaktadırlar. Aynı şekilde bazı firmalar altı aylık ödeme talep ederken bazıları ise yıllık ödeme talep etmektedir, bazıları şirket kurulumuna izin vermemektedir, bazı girişimciler ise acil durumlar için müşterisini iş merkezinde karşılatmak istemektedir ancak bazı firmalar da bunun için ekstra bir ücret talep ederek genelde size ücra köşedeki bir toplantı odasını vermektedir.


  Bütün bu etkenler, size uygun bir ofis bulmanızda yardımcı olacaktır, aynı şekilde kendinize uygun bir ofis için sözleşmeyi dikkatle okumalı ve her hizmet alanını dikkatle incelemelisiniz.

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  WhatsApp chat