Sanal Ofis Anadolu Yakası

Sanal Ofis Anadolu Yakası

  Sanal Ofis Çözümleri

  Ofis sahibi olmadan sektörünüz içerisinde yürüttüğünüz işte uzun vadede başarıyı yakalama olasılığınız bir hayli azdır. Hizmet verdiğiniz sektör hangisi olursa olsun, müşterileriniz ve ortaklarınız size her daim ulaşabilecekleri bir fiziksel adrese ihtiyaç duyarlar. Günümüzde özellikle serbest çalışan kişiler bu nedenle yaygın şekilde sanal ofis veya hazır ofis çözümlerine yönelmektedirler. Ülkemizde sanal ofis Anadolu yakası ve Avrupa yakası başta olmak üzere pek çok ilde hizmet olarak verilen bir ofis türüdür. Bu hizmetten yararlanan iş sahiplerine çok sayıda avantaj ve prestij sağladığını, müşteriler tarafından ilk tercih edilen firma olma noktasında kişileri ve işlerini geliştirdiğini söyleyebiliriz. Her ne kadar bu ofis türünde kişiler fiziksel bir ofise sahip olmasalar da, ofis sahibi olmanın tüm avantajlarından yararlanabilirler. Eğer ofiste bulunmak için vaktim yok, sekreter ve ofisteki diğer masraflara da ücret ödemek istemiyorum diyorsanız, bu durumda yapabileceğiniz en iyi tercih sanal ofislerdir diyebiliriz.

  Sanal Ofislerin Sundukları

  Sanal ofislerden yararlanma seçeneğini tercih eden kişiler bu tipte ofislerin çok sayıda avantajından faydalanabiliyorlar. Bu tür ofisler, serbest çalışan veya ofiste sabit şekilde durmak için vakti olmayan kişiler için prestijli bir konumda ofis adresi sahibi olmayı sağlıyor. Ülkemizde sanal ofis kiralama Anadolu yakası ve Avrupa yakası ile İstanbul’da, Ankara ve de İzmir’de hayli yaygın şekilde faydalanılan hizmetlerdendir diyebiliriz. Bu şehirlerde yaygın şekilde tercih edilmesinde şüphesiz, şehirlerin nüfuslarının yüksek olması ve düzenli ofis ihtiyacına sahip olan firmaların ve kişilerin buralarda daha fazla olması gösterilebilir.

  Bu tipte ofisleri tercih eden kişiler, kağıt üzerinde yasal işlemler için gösterebilecekleri bir ofis adresine sahip oluyorlar. Fatura kesme ve benzeri işlemlerin yapılabilmesi sayesinde, bu tür ofislerin çok sayıda serbest çalışmalar yürüten kişilerce tercih edildiğini söyleyebiliriz. Üstelik sanal ofisler içerisinde firma sahiplerine, sekreter hizmetleri de sağlanmaktadır. Bu ofislere kişilerin evraklarının, kargolarının, postalarının teslim edilmesi de söz konusudur. Kısacası sanal ofis sahiplerinin bir ofisin fiziksel anlamda da sahip olabileceği özelliklerin büyük bölümüne sahip olduğunu söylemek de mümkün. Tüm bunlara ek olarak bu tipte ofis sahipleri ihtiyaç duymaları halinde, prestijli bu plazalar içerisindeki toplantı salonlarını da kullanabiliyorlar. Hatta bazı ofis kiralama firmalarının çok ihtiyaç duymaları halinde sanal ofis kiralayan kişilere geçici fiziksel ofisler kiralaması da söz konusu.

  Neden Sanal Ofis

  Sanal ofisler yurtdışında yaygın şekilde tercih edilen ofisler. Bunun en önemli nedeni çok sayıda firma sahibinin işlerini evlerinden veya ev-ofislerinden yürütmeyi tercih etmesi. Fakat bu durum prestijli bir pozisyonda ofis sahibi olma ihtiyacını da bertaraf etmiyor. İşte bu gibi durumlarda firma sahiplerine pratik bir şekilde sanal ofis çözümleri sunulmakta. Ülkemizde İstanbul’da sanal ofis Anadolu yakası ve Avrupa yakasında aktif bir şekilde tercih edilirken, bazı büyük şehirlerde de bu sektör her geçen gün genişliyor.

  Bu tipte ofisleri tercih eden bir diğer gruba örnek olarak ise düzenli olarak dışarıda olması gereken kişileri gösterebiliriz. Bu kişiler binlerce lira masraf yaparak hiç uğrayamadıkları ofisleri kiralamak yerine basit şekilde sanal ofisleri kiralayarak sorunlarına çözüm getirebiliyorlar.

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  WhatsApp chat