Profesyonel Ofis Çözümleri

Profesyonel Ofis Çözümleri

  İşinizi yeni kuruyorsanız veya ofisinizi değiştirmeye karar verdiyseniz, İstanbul’da oldukça konforlu ve kullanışlı bir ofise sahip olabilirsiniz. Çalışanları için daha iyi şartlarda oluşturulmuş ofis ortamı sunmak isteyen işverenler için hizmet veren Malte Business, kaliteli bir ortam sunuyor. Yeni bir ofis kiralamak yerine, çalışma masasından, toplantı salonlarından oluşan bir sanal ofis kiralayabilirsiniz. Lokasyon olarak metroya yakın olan plazamızla siz de işinize trafiğe takılmadan gelebilir, çalışanlarınıza bu imkanı sağlayabilirsiniz. Çalışan adediniz kaç  kişi olursa olsun size uygun ofis ortamında çalışabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı Malte Business, sizin için temin ederek, aynı zamanda ofisiniz için oluşan kırtasiye ve elektrik, su gibi giderlerden kurtarmaktadır.

  Temizlik Hizmeti

  Ofisinizin olmazsa olmaz ihtiyaçlarından olan temizlik ihtiyacı için sanal ofisi kullandığınızda herhangi bir şekilde temizlik elemanına ihtiyaç duymayacaksınız. Zaten Malte Business sizin yerinize gerekli olan tüm temizlik ihtiyaçlarını halledecektir. Üstelik sizin yerinize temizlediğimiz ofisiniz için ayrıca ücret talep etmiyoruz. Böylece gerekli olan temizlik ihtiyaçlarından sizi kurtararak masraflarınızı azaltmanıza yardımcı oluyoruz.

  Ücretsiz Otopark Hizmeti

  Tarafımızdan kullandığınız ofisiniz varsa, araçlarınızı nereye bıraktığınızı düşünmeyin. Size ait olan araçlarınızı otoparkımıza ücretsiz olarak park edebilirsiniz. Aracınızı park ettiğinizde ödemeniz gereken otopark masrafından kendinizi ve çalışanlarınızı kurtarabilirsiniz. Otopark hizmeti sadece ofis çalışanlarına değil, ayrıca size gelen misafirlerinizde kullanımına açıktır. Böylece gelen müşterilerinizi en iyi şekilde konuk ederek, imajınızı daha gösterişli hale getirebilirsiniz.

  Sekreter Hizmeti

  Müşterilerinize daha iyi hizmet verebilmek adına, size gelen telefonları bir sekreterin takip etmesini istiyorsanız, Malte Business size bu hizmette destek oluyor. Böylece gerçek iş yerine sahip olmakla, sanal ofise sahip olmanın farkını ortadan kaldırıyoruz. Siz de sekreterli hazır ofis ihtiyacınızı bizimle karşılayarak daha profesyonel bir şekilde hizmet verebilirsiniz. Böylece müşterileriniz için tercih edilebilir hale gelerek, işinizi daha da kazançlı hale getirebilirsiniz.

  Toplantı Salonu

  Çalışanlarınızla birlikte kararlar vermek işinizi daha da verimli hale getirir. Onlarla paylaştığınız her bilgi, birlikte çözdüğünüz tüm problemler işinizi bir adım öteye taşımanıza yardımcı olur. 16 kişilik adetlere kadar bulunan toplantı salonlarımızda size uygun olan bir salonumuzu seçerek, çalışanlarınızla birlikte kararlar verebilir, işiniz hakkında sohbetler edebilirsiniz. Toplantı salonların da bulunan araç ve gereçleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Toplantı salonlarını kullanabilmeniz için sadece size ait ofis olması yeterlidir. Böylece toplantı salonu hizmetinden siz de ekstra ücret ödemeden yararlanabilirsiniz.

  Sınırsız İçecek

  Sanal ofisimizi kullanmanın en güzel avantajlarından bir tanesi olan sınırsız içecek hizmeti çalışanlarınızın daha verimli olmasını sağlayacaktır. Böylece siz de ayrıca bir çay ocağına sahip olmadan çalışanlarınızı memnun etmenin keyfini sürebilirsiniz. Üstelik sizin için verilen sınırsız içecek hizmetinden yararlanmak için kira bedelinizden başka bir ücret ödemenize gerek yoktur. Böylece düşünmeniz gereken eksta giderlerden kurtularak daha da verimli bir çalışma hayatı sizi bekliyor. Sanal ofis fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  WhatsApp chat