Kiralık Toplantı Odaları

Kiralık Toplantı Odaları

    Birinci sınıf kaliteye sahip toplantı odası kiralamak isteyenlerdenseniz doğru adrestesiniz. Malte Business Center farkı ile artık ofis kiracısı olmasanız bile toplantı odası kiralama imkanından yararlanabilirsiniz. Özel günler ya da eğitimler için artık toplantı ıdası kiralamanız mümkün. Tercih edeceğiniz toplantı odasını saatlik, yardım günlük ya da tam günlük şekilde kolaylıkla kiralayabilirsiniz. Hazır ofis adresinden ofis kiralayanlar ise herhangi bir ek ücret ödemeden toplantı odalarını kullanma hakkında sahiptirler. Malte Business Center toplamda 6 adet odaya ev sahipliği yapmaktadır.

    Tüm odalar Led TV, yazı tahtası, fiber İnternet bağlantısı aracılığı ile desteklenerek hazırlanmıştır. Toplantı odalarında aynı zaman da sekreter, içecek servisi ve ikram hizmetler de mevcuttur. Siz değerli müşterileri ile için tüm detayları tek tek düşünen Malte Business Center adresi profesyonel düzeyde toplantılar düzenlemeniz adına ideal bir adrestir. Kiralık toplantı odaları için ergonomi standartları düşünülmüştür. Toplantı için gelen misafirleriniz için personel desteği hizmeti de sunulmaktadır. Tercih etmiş olduğu bu hizmet platformunda misafirleriniz lobide karşılanır ve sekreter aracılığı ile kısa zaman zarfı içerisinde toplantı odalarına yönlendirilir. Toplan süresi boyunca siz değerli müşterilerimize ve misafirlere sınırsız çay, kahve ikramı yapılmaktadır. . Malte Business Center  adresi saatlik ya da günlük toplantı odası kiralama hizmetlerinden de yararlanmanıza olanak tanımaktadır. . Malte Business Center adresi aynı zaman da bağımsız olarak çalışan kişiler için de kiralık toplantı odası hizmeti sağlamaktadır. Bağımsız bir şekilde çalışan kimse toplantılarını profesyonel bir şekilde organize etmek isteyebilir. İşte tam bu noktada yardımcınız . Malte Business Center adresi olabilir. Bu adres aracılığı ile kiralık toplantı odası hizmetinden yararlanabilmeniz için herhangi bir şart ya da koşul aranmamaktadır. Müşteri tarafından toplantının ne kadar süreceği, tarihi ve benzeri opsiyonlar belirlenmektedir. Malte Business Center  adresinin sahip olduğu lokasyonu ulaşım kolaylığı sunmaktadır.

    Birinci sınıf kalitede teknolojik altyapı ile desteklenmiş olan Malte Business Center aynı zaman da birbirinden deneyimli ve profesyonel personellere ev sahipliği yapmaktadır. Malte Business Center’ın sunmuş olduğu kiralık toplantı odaları prestijli organizasyonlar düzenlenebilmesi adına da ideal bir seçimdir. Tüm detayları düşünerek çalışmalarını sürdüren Malte Business Center adresi dekor be dizayn hizmetini de sizlerle paylaşmaktadır. Toplantı odaları A plus ofis mobilyaları ile desteklenerek hazırlanmaktadır. Konforun ve kalitenin ideal adresi olan Malte Business Center birbirinden şık ofis alanlarını siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Dekorasyon konusunda tüm ayrıntılar tek tek düşünülmektedir. Malte Business Center tamamen işinize odaklanmanız ve fatura giderlerini düşünmemeniz için kış aylarında ofisinizi merkezi sistem ile ısıtmanıza kaynaklık etmektedir.Aynı zaman da ofis mekanları klima sistemi aracılığı ile de desteklenmiştir.Eğer sizler de  a sınıf kaliteye toplantı salonu kiralama İstanbul ile tanışmak isteyenlerdenseniz Malte Business Center adresi ile tanışabilirsiniz. Toplantı odası kiralama fiytları hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WhatsApp chat