Hazır Ofis Maltepe

Hazır Ofis Maltepe

  İstediğiniz zaman istediğiniz yerde çalışma özgürlüğünü sizlere sunan Hazır Ofis sistemi, uzun bir süredir yurtdışında tercih edilen bir yöntemken günümüzde  Türkiye’de yeni yeni adını duyurmayı başarmış ve oldukça da fazla rağbet görmüştür. Peki, hazır ofis nedir ? Bugün müşterilerinize karşı olumlu bir izlenim bırakmanız için dik bir duruş sergilemeniz gereklidir. Bunun ilk adımı ise prestijli bir konumda iyi dekore edilen bir ofisten geçmektedir. Ancak böyle bir ofisi kurmak için oldukça yüklü meblağları cebinizden çıkartmanız ve her ay düzenli olarak yapmanız gereken bir hayli fazla ödemeleri karşılayabiliyor olmanız gereklidir. İşte bu aşamada devreye giren Hazır Ofis Maltepe bölgesinde plaza ortamında sizlere bu olanağı sadece bir kira karşılığında sunmaktadır. Her ay yapmanız gereken yığınla masraftan sizleri kurtararak daha iyi şartlarda işlerinizi yönetmenize ön veren Hazır Ofis Kiralama uygulaması, maliyetinizi düşürüp kazancınızın artmasında yardımcı olmaktadır.

  Hazır Ofis Maltepe

  Hazır Ofisin Ne Gibi Avantajları Var?

  Öncelikle Hazır Ofis Sistemi kişiyi bir ofis sorumluluğundan kurtarmaktadır. Yani kendi kurduğunuz bir ofiste her detay ile ilgilenmeniz ve ödemeleri aksatmadan yapmanız gereklidir. Ofiste oluşan her türlü tadilatı en kısa sürede gidermeniz ve bu olumsuzluk müşterilerinize yansımamalıdır. Bunun gibi sayılabilir birçok sorun, çözüme ulaştırılırken tabi ki belli oranlarda maddi gideri de kapsamaktadır. Her gün bir problem için cebinizden para çıktığını düşünürseniz, ay sonuna gelmeden tüm paranızı harcamış bile olabilirsiniz. Dolayısıyla bu sorunlardan hiçbiri ile Hazır Ofis programında uğraşmayacağınız gibi üstüne birde profesyonel bir hizmeti de almış oluyorsunuz. Mesela yazın sıcaktan kışın ise soğuktan etkilenmesini istemediğiniz müşterileriniz için klimayı sürekli aktif tutmanız ve doğal olarak yüklü bir fatura ödemeniz gerekecektir. Ancak sizlere sunulan Sanal Ofis veya hazır ofis uygulamasında fatura düşünme gibi bir derdiniz olmayacaktır. Bağlı olduğunuz kurum tüm giderleri kendi bünyesinde otomatik olarak halledecek ve sizler sadece aylık kira bedelinizi düşüneceksiniz.

  Bunun yanı sıra Hazır Ofis Maltepe Business Center tarafından bir ofis edindiğinizde günün her saatinde arayan müşterilerinize sizin firma isminiz eşliğinde cevap verilir ve uzman sekreterler adınıza gelen tüm ilgili konuları not ederek tarafınıza anında yönlendirilir. Eğer ofisinizde değilken bir müşteriniz habersiz ziyaretinize gelirse, konuğunuz en iyi şekilde ağırlanır ve ofisi uğranızda uğramasanız da çay kahve servisi yapılarak konuğunuza gerekli bilgilendirme yapılır. En iyi şekilde dekore edilen ofis ve toplantı salonlarında müşterilerinizle görüşme yapabilir, ilk izlenimi olumlu şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Söz konusu Hazır Ofis uygulamasını tercih ettiğinizde her bakımdan artıya geçer ve en önemlisi maliyetinizi ciddi boyutta aşağı çekmiş olursunuz. İsterseniz 3 ay isterseniz de daha esnek süre zarfında Hazır Ofis Kiralama seçeneklerinizi değerlendirebilir, yaşamınızdan gereksiz masrafları kısarak daha verimli bir çalışma sistemine sahip olabilirsiniz.

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  WhatsApp chat