Hazır Ofis Fiyatları

Hazır Ofis Fiyatları

  Günümüzde kişinin kendine ait bir ofis kiralaması ve ofisi şık bir şekilde dekore ettirmesi oldukça yüksek bir maliyet gerektirmektedir. Ancak bugünün avantajlı Hazır Ofis sisteminden yararlanıldığı vakit, sabit bir ofiste yapılması gereken rutin giderlerden kurtulmuş ve sadece hizmet bedeli ile sektöründe edinmek istediği prestiji kazanmış olmaktadır. Daha öncesinden ofis açarak uğradığı zararları gören kişilerin bugün bu sisteme oldukça sıcak bakması ve her geçen gün talebini arttırmasıyla günden güne yaygınlaşmayı başarması, kişinin normal bir ofiste bulamayacağı konforu ve avantajı beraberinde getirmektedir. Peki, böylesine ayrıcalıklı bir hizmetin bedeli nedir? Diye soracak olursanız, emin olunuz Hazır Ofis Fiyatları normal bir ofiste ödediğiniz gereksiz masraflardan daha fazla değildir. Şöyle bir düşündüğünüz zaman bir ofisi kiraladınız ve 1 veya 2 kira peşin ödediğiniz gibi birde depozito vermek zorunda kaldınız diyelim. Bunun yanı sıra ofis mobilyaları, .eşitli gereçler, dekorasyon uygulaması, faturaların üstte alınması ve benzeri bir yığın işlemi gerçekleştirirken ödeyeceğiniz tutarlar, daha işinize başlamadan sermayenizden harcamanıza neden olacaktır. Ancak Sanal Ofis dediğimiz hizmette tam donanımlı bir merkez içinde sizin için çalışacak birim bulunmakta ve uzaktan bile her şeyi kolayca kontrol edebileceğiniz bir sistem süre gelmektedir.

  Hazır Ofis Fiyatları

  Hazır Ofis Fiyatları

  Hazır Ofis Hizmetinde Neler Var ve Her şey Fiyata Dahil mi?

  Şahsi bilgisayarınızı alarak 7/24 kiralamış olduğunuz ofisinize giriş hakkınız bulunmaktadır. İhtiyacınız doğrultusunda 1-5 gibi gerekli kişi sayısına uygun ofisler hizmetinize sunulmakta olup, ofisinizde gereken tüm donanım en ince ayrıntısına varan dek hazır vaziyette tarafınıza sunulmaktadır. Bunun yanı sıra Hazır Ofis sisteminde asıl ihtiyacınız olan ofis dışındayken de işlerinizin düzenli şekilde yürümesi ve müşterilerinize karşı güvensizlik oluşmama durumu, sizin adınıza şirket isminizle telefonlara bakan uzman sekreterler tarafından halledilmektedir. Adınıza gelen tüm mail, faks ve notlar özenle tutulur ve gerektiğinde aksatılmadan sizlere iletilmektedir. Güvenliğin üst seviyede tutulduğu merkezi bir konumda sizlere hizmet veren kuruluşumuz, söz konusu olan Hazır Ofis Fiyatları açısından da ihtiyacınıza ve bütçenize yönelik değişken seçenekler sunmaktadır. Alacağınız tüm hizmet kiralama bedeli içinde olup, kuruluşumuzda gerekli olan ekstra giderlerin hiçbiri tarafınıza yansımayacaktır.

  Sanal Ofisi Ne Kadar Süre Kiralayabilirim?

  Sizlere İstanbul bölgesinde kolay yoldan en iyi şekilde ofis sahibi olma imkanı sunan kuruluşumuz, en az 3 ay en faza dilediğiniz süre boyunca Hazır Ofis Kiralama hizmeti sunmaktadır. Sözleşmeye imza attığınız an itibariyle ofisinizde çalışmaya başlayabilir, konuklarınızı ister ofisiniz de isterseniz de toplantı odalarında sınırsız çay ve kahve ikramları eşliğinde ağırlayabilirsiniz. İşlerinizi büyüttükten sonra veya ofisinizin konumunu beğenmediğinizde istediğiniz zaman farklı bir Hazır Ofis talebinde bulunabilir, dilediğinizde ofisinizi değiştirebilirsiniz. Oldukça fazla avantajları olan bu uygulamayı tercih ederek, maliyetinizi en aza çekebilir ve kazancınızı bir o kadar katlayabilirsiniz.

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  WhatsApp chat