Açık Ofis

Hizmetimiz ile İşinize Prestij ve profesyonellik katarken, hayatınıza konfor katın!

Bu fırsat ve ayrıcalıklar hakkında detaylı olarak bilgilendirilmek ister misiniz?

Bilgi Al

Açık Ofis Nedir?

Açık ofis tasarımsal olarak tabir edilen bir ofis tipidir. Bu ofis tipinde çalışanların birbirleriyle rahat bir iletişim halinde olmaları ve bir dosya vermek için dahi yerinden kalkamaya ihtiyaç duymamaları hedeflenmiştir. Kapalı tipte ofislerde çalışanların her biri birbirlerinden iletişim olarak kopuk bir haldeydi diyebiliriz. İlk defa Almanya’da denenen açık ofis sayesinde ise çalışanların birbirleriyle daha iyi iletişim kurarak sorunlara daha çabuk çözüm buldukları ve dolayısıyla verimliliğin arttığı görülmüştür. Günümüzde İstanbul’da açık ofisleri firmalar kendi açtıkları ofislerde kurgulayabilecekleri gibi, hazır açık ofis imkanlarından da faydalanabilirler.

Hazır Açık Ofis Nedir?

İstanbul hazır açık ofis, ofis kiralama firmalarının özellikle çok sayıda çalışanı olan şirketlere ofis kiralama hizmetidir. Bir şirket, ofis kiraladığında ve içini hazır açık ofis olacak şekilde kurguladığında ciddi masraflar yapar. Bu masrafları:
Ofisin içinde mobilyaların yerleşmesi için yapılan genel hazırlıklar
Mobilyaların yerleştirilmesi ve ofis içerisinde tasarımın hem saygın hem de çalışmaya uygun bir şekilde düzenlenmesi
Yaz ve kış aylarına uygun şekilde ofis içerisine gerekli ekipmanların alınması
İnternet, faks, sekretarya ihtiyaçlarının tamamlanması
Olarak sıralayabiliriz. Sıfırdan bir ofis açıldığında masrafların tüm bu kriterlere bağlı olarak ne seviyelere çıkabildiğini bu süreci deneyimleyen herkes bilir. Üstelik açık ofis türü ofis açmayı planlayan şirketlerin masrafları standart bir ofise göre çok daha fazla olabilmektedir. Açık ofis tipi ofislerde verimliliği arttırmak için bir ofis içi tasarımcısına da ihtiyaç duyulabilir.
Hazır açık ofis seçeneğinde ise tüm bu ihtiyaçlar karşılanmış olarak sizlere sunulur. Açık tipte ofisinizde çalışanlarınız kirayı ödediğinizin ertesi günü ofisinizde çalışmaya başlayabilirler. Diğer seçenekte ise haftalar hatta aylar dahi kaybetmeniz söz konusudur.

Hazır Açık Ofisi Kimler Tercih Ederler?

Hazır tipte İstanbul açık ofisi genelde belirli sayıda çalışanı olan firmaların tercih ettiklerini söyleyebiliriz. Açık tipte ofisler kullanılan yerden de tasarruf ettikleri için, minimum çaba ile maksimum işin ortaya çıkarılabildiği ofislerdir. Bu sayede hazır açık ofis kiralayan firmaların hem ofis masrafları açısından hem de çalışma alanı açısından ciddi tasarruflar elde etmesi söz konusudur.

Malte Business Center Hazır Açık Ofis Avantajları

Malte açık ofis firmalara ülkemizde en iyi ofis deneyimini sunan ofis kiralama şirketlerinden birisidir. Malte’nin ofislerinde hemen hemen her büyüklükten firma için uygun alan olduğunu söyleyebiliriz. Açık ofis kiralamak isteyen şirketlere Malte açık ofis, geniş ve uygun şekilde bölümlendirilmiş ofisler sunarak, firmaların çalışanlarından maksimum performansı almasını sağlıyor. Açık ofislerin İstanbul’da en çok tercih edilen ofis tipi oldukları düşünülürse, kiralanan açık ofisin merkezi bir yerde olması da büyük önem taşıyor.

Malte Business Center Açık Ofis Avantajları:

Malte business açık ofis hizmetlerinden yararlandığınız takdirde, bulunduğunuz plaza içerisinde çalışan güvenlik mesai saatleri dahilinde binanın ve sizin güvenliğinizi sağladığı gibi, konuklarınızı da sizlere güvenlik yönlendirecektir. Yine sizin için çalışan sekreterleriniz de konuklarınızı en iyi şekilde karşılar ve telefonlarınıza cevap vererek iletişiminiz sağlarlar.
Malte business açık ofis hizmetinden faydalanmanız halinde, Malte’nin birbirinden kaliteli toplantı salonlarından da faydalanabilirsiniz. Bu sayede konuklarınıza sunum yaparken çok daha rahat ve güven verici olabilirsiniz. Toplantı salonları ortak kullanım alanları olması nedeniyle, bazı firmaların ayda bir ihtiyaç duydukları bir toplantı salonu için ayrıca yer ayırması ve ücret ödemesine de gerek kalmaz.
Fazla çalışanı olan firmaların Malte business center’ı İstanbul Maltepe’de merkezi bir konumda olması nedeniyle sık tercih ettiklerini de söyleyebiliriz.
Malte Business açık ofis hizmetleri firmalara yıllık, aylık olarak verilebildiği gibi, tercih eden firmalar Malte ofislerini günlük veya haftalık olarak da kiralayabilirler.
Malte’den açık ofis kiralamanız durumunda elde edeceğiniz en büyük avantaj ise kira ve diğer giderlerin bedelinde yaptığınız tasarruftur.

Malte Business Açık Ofiste;

Ofis içinin tasarımı ve mobilyaları için masraf yapmazsınız.
Sekreter ve güvenlik gibi idari işler içi masrafınız olmaz.
Tamamen çalışanlarınız için yeterli bir alanda çalışarak ekstra alan için kira ödemek zorunda kalmazsınız. Bu ekstra alanlara toplantı salonlarını da ekleyebiliriz.
Aidat, ısınma ve soğutma ve temizlik giderlerine ekstra ücret ödemezsiniz.
Prestijli bir plazada ofisiniz olur. Bu sayede hem müşterilerinize daha saygın ve güvenilir bir görünüm verirsiniz, hem de çalışanlarınızdan çok daha yüksek performans alırsınız.
7 gün 24 saat toplantı salonları ve ofis içleri haricindeki bölgelerin kamera sistemi ile izlenmesi ve her katta bulunan parmak okuma sistemleri sayesinde firmanızın ve çalışanlarınızın güvenliğinden endişe duyanız da gerekmez.

Çalışma potansiyelini arttırabilmek adına, mekân düzenlemeleri çok büyük önem taşıyor. Ofis ortamında performansı en üst düzeye çıkaracak ve ergonomi ile birlikte daha rahat ve verimli çalışmayı mümkün hale getirecek seçenekler, pek çok işletmenin öncelikli tercihi olmaya devam ediyor. Kapalı mekânların bazı dezavantajları düşünüldüğü zaman, açık ve kullanışlı ofis seçenekleri daha fazla tercih edilir hale geldi. Çalışma mekânı yaratma uygulamaya koyma ve performansını yükseltme çalışmaları ile beraber, firmamız bu konuda oldukça deneyimli bir yapıya sahiptir. Sizin için performansı en üst düzeyde olacak çözümler hazırlama noktasında da iyi bir altyapıya, aynı zamanda bilgi birikimine sahip durumdayız. Yüksek teknolojiyi hedeflediğimiz gibi, hedefe ulaşmak konusundaki azmimiz ve çalışma performansımız her geçen gün daha yeni teknolojileri ayağınıza getirmemiz konusunda bize yardımcı olmaktadır. Size sunduğumuz son dönemlerin popüler hizmetleri arasında yer alan açık ofis seçeneklerinde, daha verimli ve kaliteli çalışma mekânlarında sahip olmanız kolaylaşıyor.

Açık Ofis Avantajları

Kapalı alan kullanımını daha verimli hale getiren sistem, elbette ki daha tercih edilir bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Tüm çalışanların daha ferah, rahat ve huzurlu bir ortamda çalışması da yine büyük önem taşımaktadır. Performansı en üst düzeye çıkaracak çözüm ve formüller içerisinde yer alan yeni yöntemler, ofis ve büro konusundaki teknolojisi üst düzey olan firmamızı yine olumlu bir şekilde etkiliyor, size sunacağımız hizmetleri kolaylaştırıyor ve daha iyi koşullara taşıyor. Büyük şehirlerde işletmelerin devamlılığını sağlamak çok önemli. Gerek anlaşmalar, gerekse de ticari girişimler ve endüstriyel gelişimleri yakından takip etmek, büyükşehirlerde daha fazla öneme sahip. Çalışma mekânlarının kalitesi ile birlikte, donanımlı ve üst düzey performansa dayalı sistemi destekleyen açık ofis, işletmeler için adeta bir çıkar yol haline gelmiştir. Firmamız bu konudaki sunum ve ayrıcalıklarıyla beraber, pek çok işletmeye yol göstermiş ve halinde göreve hazır bir şekilde beklemektedir.

Açık Ofis Fiyatları

Planladığınız veya tasarımını düşündüğünüz ofisin, maliyet yönünden de uygun olması çok önemlidir. Son dönemlerde ortaya çıkan masraflar düşünüldüğü zaman, hem performansı yüksek hem de uygun ofis seçenekleri işletmeler için iyi bir alternatif haline geldi. Mobilya bakımından avantajlar, ortak kullanım alanları bakımından fırsatlar, elbette ki insanların çalışma azmini yine olumlu şekilde etkilemeye devam ediyor. Son derece popüler bir sistem olan açık ofis, cazip fiyatlarla da önemli bir tercih haline gelmiş durumda. Hem personelin üst düzey performansını destekleyen hem de firmanın gelişmesine katkı sağlayan çözümler içerisinde, biz de firma olarak her zaman bulunduk, çalışmalarımız bu konuda devam ediyor. Doğru tercihler noktasında size sunduğumuz alternatifler, hem cazip hem de olumlu sonuçlarıyla dikkat çekmektedir. Yüksek performansa sahip çalışma alanı oluşturma

SEKRETER HİZMETİ

Ofisinizi arayan ve gelen konuklarınız isteğiniz doğrultusunda ofisinize ya da toplantı odalarına yönlendirilir. Siz ofis dışındayken, arayan ve gelen misafirleriniz ile alakalı düzenli not alınır ve yönlendirme yapılır. Gelen evrak ve kargolarınız muhafaza edilir, e-posta yoluyla bilgilendirilirsiniz.

GÜVENLİK

Plaza girişinde misafiriniz güvenlik personeli tarafından karşılanır ve size yönlendirilir. Plazanın tüm ofis katlarına girişler parmak izi teknolojisi ile sağlanır. Ofis ve toplantı odaları haricinde tüm alanlar 7/24 kapalı devre kamera sistemi ile kayıt altına alınır.

TELEFON, FAX VE KABLO TV

Malte Business Center’da son teknoloji Voip Santral hizmeti ve bulut teknolojisi kullanılmaktadır. Plaza içi, toplantı odaları ve tüm ofislerde Cisco IP telefonlar kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra plazada fax ve kablo tv hizmeti de sunulmaktadır.

SINIRSIZ ÇAY KAHVE

Malte Business Center iş ortakları olan Lipton ve Nescafe ile 7/24 sınırsız çay, kahve hizmetimiz bulunmaktadır. Bunun yanı sıra toplantılarınızda konuklarınıza da sınırsız çay, kahve ikramlarımız sunulmaktadır.

TOPLANTI ODALARI

Malte Business Center’da 4-6-8-10-12-16 kişilik olmak üzere toplam 6 adet toplantı odası bulunmaktadır. Her toplantı odasında led TV ve Cisco IP Telefon mevcuttur. Bunun yanında profesyonel toplantılarınızı yürütmeniz için gerekli olan tüm ekipmanlar ile donatılarak, toplantı odalarımızda verimlilik hedeflenmiştir.

DEKOR & DİZAYN

Bürotime A plus tam donanımlı ofis mobilyalarımız ile konfor ve kaliteli çalışma alanları yaratıyoruz. Konfora önem verdiğimiz gibi, göze hitap etmeninde önemine inanarak sizlere şık ofis alanları sunuyoruz. En ince dekorasyon ayrıntısına kadar düşünülmüş ofisler ile iş hayatınıza renk katmayı amaçlıyoruz.

ELEKTRİK, SU, MERKEZİ SİSTEM ISITMA, KLİMA

Malte Business Center’da işinize odaklanmak yerine fatura giderlerini düşünmek zorunda kalmazsınız. Kış aylarında merkezi sistem ile ısıttığımız ofislerimizin her birinde klima da mevcuttur.

TEMİZLİK HİZMETİ

Haftada bir gün detaylı olmak üzere, ofislerimiz günlük olarak temizlenmektedir. Ortak kullanım alanları, müstakil ve paylaşımlı ofisler, plaza dış mekanları günlük olarak Malte plaza personelleri tarafından temizlenmektedir.

İNTERNET

Standart kalitenin üzerinde internet hizmeti sunulur. Yüksek hızlı internet ile (2*100 Mgb) işinizden ve dijital dünyadan geri kalmanız söz konusu olmaz.

OTOPARK & VALE

Malte Business Center otopark ve vale hizmetlerimiz ücretsizdir. Sizin ve misafirlerinizin zamandan tasarruf etmesi ve kaliteli vale hizmeti alması bizim için bir zorunluluktur.

Bu fırsat ve ayrıcalıklar hakkında detaylı olarak bilgilendirilmek ister misiniz?

Bilgi Al
WhatsApp chat